Zespół Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dyrekcja szkoły

mgr Marta Dobrowolska - Wesołowska - dyrektor


mgr Anna Barańska - wicedyrektor
mgr Roman Kowalski  - wicedyrektor

Schemat organizacyjny Zespołu Szkół i Placówek Publicznych nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

Administracja

mgr Aneta Lewandowska - główna księgowa

mgr Beata Tracz- sekretarz szkoły

Justyna Kościołek - sekretarka 

mgr Krzysztof Kitowski - sekretarka

Obsługa

Ewa Cholewińska
Dorota Orczyk
Małgorzata Misiurska
Edyta Mortka
Grażyna Bąk
Danuta Wilk
Marlena Zając
Beata Gębka
Elżbieta Brzezińska

Konserwatorzy:

Andrzej Dzioba
Marcin Wilczyński

Nauczyciele Międzyszkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjno - Kompensacyjnej

mgr Grażyna Brociek

mgr Magdalena Kowalska

mgr Beata Rzechowicz

Nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5

Religia

mgr Barbara Gadkowska
mgr Lidia Tokarska
mgr Danuta Wiśniewska
ks. Adam Kamiński

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Bartnik 
mgr Bożena Nizielska
mgr Paulina Jankowska
mgr Wanda Ostatek
mgr Joanna Zybura
mgr Anna Wesołowska
mgr Joanna Zagozdon
mgr Katarzyna Nowak
mgr Lucyna Wiśniewska
mgr Magdalena Soboń - Kryj
mgr Iwona Stańczak
mgr Jolanta Chobot
mgr Marta Ćwik
mgr Ilona Kucharska

Język polski

mgr Dorota Dziubek
mgr Edyta Rutkowska
mgr Mirosława Zaremba
mgr Iwona Pater
mgr Aneta Surowiecka
mgr Katarzyna Tomala

Historia

mgr Renata Kudełko
mgr Jolanta Kargul
mgr Żaneta Fiszer
mgr Katarzyna Tomala

Język angielski

mgr Agnieszka Brożek
mgr Małgorzata Czaja
mgr Alicja Musiał
mgr Anna Rożek
mgr Edyta Walas
mgr Beata Dąbrowska
mgr Dorota Barańska - Balin
mgr Ewelina Zagórna

Język niemiecki

mgr Hanna Maciejewska - Szwed

Matematyka

mgr Małgorzata Urban
mgr Bożena Winiarczyk
mgr Barbara Kania
mgr Beata Adamska
mgr Magdalena Jasińska

Przyroda

mgr Iwona Kara
mgr Bogusław Wojtkiewicz

Geografia

mgr Iwona Kara
mgr Bogusław Wojtkiewicz

Biologia

mgr Wioletta Szymańska
mgr Anna Chamera

Chemia

mgr Ewelina Baran - Żelaszczyk

Fizyka

mgr Roman Gaweł

Muzyka

mgr Ryszard Góra
mgr Iwona Stańczak

Plastyka

mgr Marzena Szymczyk
mgr Katarzyna Nowak

Technika

mgr Dariusz Mruk
mgr Katarzyna Bielecka

Informatyka, zajęcia komputerowe

mgr Anna Barańska
mgr Dariusz Mruk
mgr Jolanta Gawron
mgr Katarzyna Bielecka

Wychowanie fizyczne

mgr Michał Kępczyński

mgr Wojciech Serwin

mgr Beata Tracz

mgr Andrzej Waniel

mgr Wioletta Walerowic

mgr Paweł Łagoda

mgr Artur Pocheć

mgr Roman Kowalski

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Małgorzata Krysa

Nauczyciele biblioteki

mgr Anna Zychnowska
mgr Małgorzata Łojek

Pedagog szkolny

mgr Iwona Zarzycka

Psycholog szkolny

mgr Katarzyna Foryś

Opieka edukacyjno - wychowawcza

mgr Renata Baran
mgr Marlena Kot

Wiedza o społeczeństwie

mgr Jolanta Kargul

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Barbara Kania

mgr Ilona Kucharska

Szkolny doradca zawodowy

mgr Katarzyna Bielecka

Nauczyciel wspomagający

mgr Artur Pocheć

Pomoc nauczyciela

mgr Eliza Misiura - Budzeń

Data stworzenia : 2020-01-24 10:37 Autor : Marta Dobrowolska-Wesołowska Data publikacji : 2020-01-24 10:37 Osoba udostępniająca na stronie : Marta Dobrowolska-Wesołowska Data ostatniej modyfikacji : 2020-09-22 13:20 Osoba modyfikująca : Marta Dobrowolska-Wesołowska